اعلام آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش وبلاگ دیور، رئیس مرکز سنجش و پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد این دانشگاه را خاطرنشان کرد.

اعلام آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش و پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: ثبت نام بدون آزمون (ویژه استعداد های درخشان) مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد سال 99 این دانشگاه از روز گذشته 15 مرداد آغاز شده است و تا آخر این ماه ادامه دارد.

او ادامه داد: متقاضیان ثبت نام بدون آزمون ویژه استعداد های درخشان مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعداد های درخشان مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته محل های درخواستی اقدام کنند.

او تأکید کرد: داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعلام آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید