بازدید دادستان شیراز از منطقه کوهمره سرخی

به گزارش وبلاگ دیور، دادستان مرکز استان فارس از منطقه کوهمره سرخی شیراز جهت آنالیز میدانی معضل تلاقی چشمه آب شور به رودخانه شیرین رود بازدید کرد.

بازدید دادستان شیراز از منطقه کوهمره سرخی

به گزارش از ، در راستای پیگیری های حقوق عامه و به منظور آنالیز شرایط رودخانه شیرین رود در منطقه کوهمره سرخی دادستان مرکز استان فارس به همراه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان، معاون دادستان در صیانت از حقوق عامه و همچنین معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه یک شیراز و نمایندگان اهالی از منطقه کوهمره سرخی بازدید و از نزدیک مسائل مربوط به تلاقی آب چشمه شور با آب رودخانه شیرین رود که موجب از بین رفتن بسیاری از باغات منطقه شده است را مورد آنالیز قرار دادند.

جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و رئیس سازمان برنامه استان فارس در راستای صیانت از حقوق عامه و رسیدگی به مطالبه گری به حق مردم در دفتردادستانی مرکز استان فارس تشکیل شد.

دادستان شیراز، اولویت بندی و اجرای دقیق وظایف از سوی دستگاه های مربوطه را مورد تاکید قرار داد و اضافه نمود: با تکمیل پروژه باید مشکل موجود هر چه سریعتر مرتفع گردد و ظرف دو ماه آینده فاز بعدی عملیات اجرایی آغاز و تا تکمیل و به بهره برداری رسیدن پروژه، راه حل های موقت نیز جهت پیشگیری از آسیب رسیدن به اراضی منطقه و سد نرگسی پیش بینی و اجرایی گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازدید دادستان شیراز از منطقه کوهمره سرخی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید دادستان شیراز از منطقه کوهمره سرخی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید