جزئیات سقوط هواپیمای نظامی در مازندران

به گزارش وبلاگ دیور، سرهنگ احمد خسروی با اعلام خبر سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی متعلق به نیروی انتظامی در جنگل های شمال کشور، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: متأسفانه دقایقی قبل یک فروند هواپیمای آموزشی متعلق به نیروی انتظامی در جنگل های اطراف شهر متل قو سقوط کرده است.

جزئیات سقوط هواپیمای نظامی در مازندران

رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی در گفتگو با تسنیم شرح داد: این هواپیمای آموزشی دو سرنشین داشته، اما فعلاً از سرنوشت آن ها اطلاعی در دسترس نیست.

وی گفت: نیرو های امدادی در حال حاضر به منطقه اعزام شده اند و اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می شود.

تکمیلی/ جزئیات سقوط هواپیمای ناجا در سلمانشهر

احمد نوریان سخنگوی نیروی انتظامی اظهار کرد: ساعت 17 امروز، یک فروند هواپیمای سسنادر حین عملیات انتظامی به دلیل شرایط نامساعد جوی و کاهش دید خلبان، دچار سانحه شد که متاسفانه دو تن از همکاران عزیز و فداکارم در هواناجا به لقاء الله پیوستند.

وی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بیان اینکه این حادثه در منطقهسلمانشهر در استان مازندران رخ داد، گفت: بلافاصله درساعات اولیه حادثه، یک تیم کارشناسی برای بررسی علت دقیق سانحه، به محل اعزام شدند که اخبار تکمیلی آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: دلیر مردان ناجا همواره تا پای جان برای خدمت به هموطنان خود و حفظ امنیت شهر ها و مناطق مرزی کشور، جان برکف آماده فداکاری و ایثار هستند.

معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا در سرانجام گفت: نیروی انتظامی تا به امروز حدود 14 هزار شهید تقدیم انقلاب و امنیت مردم کرده است؛ لازم می دانم به خانواده شهدا به ویژه این دو همکار عزیز تبریک و تسلیت عرض کرده و علو درجات آن ها را از خداوند خواستارم.

منبع: فرارو

به "جزئیات سقوط هواپیمای نظامی در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات سقوط هواپیمای نظامی در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید