درخواست اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ از بهاروند؛ مسابقات فوتبال را لغو کنید

به گزارش وبلاگ دیور، اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران با ارسال نامه ای به حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ و سرپرست فدراسیون فوتبال خواستار لغو تمام مسابقات شدند.

درخواست اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ از بهاروند؛ مسابقات فوتبال را لغو کنید

به گزارش وبلاگ دیور، ویروس کرونا و شیوع این بیماری در سراسر دنیا، رویدادهای زیادی از جمله مسابقات فوتبال را تحت تأثیر قرار داده یا باعث تعطیلی آنها شده است. با این حال تصمیم اتخاذ شده در ایران پس از شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورمان تنها جلوگیری از ورود تماشاگران به ورزشگاه ها بوده و هم اکنون مسابقات فوتبال بدون تماشاگران برگزار می شود.

درخواست های متعدد از سوی باشگاه ها، مربیان، مدیران و پزشکان فعال در حوزه ورزش و فوتبال نیز برای لغو مسابقات هنوز نتیجه ای به دنبال نداشته است. با این حال اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ از حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ و سرپرست فدراسیون فوتبال درخواست داشته اند مسابقات فوتبال را لغو کند. متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای بهاروند

باسلام؛ همان طور که مستحضرید وزارت بهداشت کتباً برگزاری مسابقات ورزشی و فعالیت اماکن ورزشی را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرده است. لذا با توجه به اهمیت موضوع حفاظت از سلامتی ورزشکاران و حسب مسئولیت اجتماعی متولیان فدراسیون و خصوصاً هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال، استدعا می شود دستور فرمایید همراه و همگام با سیاست های وزارت بهداشت به عنوان مرجع رسمی و قانونی سلامت جامعه نسبت به تعطیلی کلیه مسابقات در تمامی سطوح و رده های سنی اقدام عاجل به عمل آید.

با تشکر

منصور قنبرزاده، صادق درودگر، اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران.

این نامه در حالی ارسال شده است که هفته بیست ویکم مسابقات لیگ برتر طبق برنامه امروز (پنجشنبه) با انجام پنج بازی آغاز می شود و فردا نیز سه دیدار دیگر از دیدارهای همین هفته برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ از بهاروند؛ مسابقات فوتبال را لغو کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ از بهاروند؛ مسابقات فوتبال را لغو کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید