مورد مثبتی از ابتلا به کرونا در کرمانشاه مشاهده نشده است

به گزارش وبلاگ دیور، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تا به امروز هیچ مورد مثبتی از ابتلا به ویروس کرونا در استان کرمانشاه مشاهده نشده است.

مورد مثبتی از ابتلا به کرونا در کرمانشاه مشاهده نشده است

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ دیور، ابراهیم صبور، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مورد راه اندازی مرکز پاسخگویی کرونا در این استان گفت: این مرکز هر روز آماده پاسخگویی به مردم است.

صبور اضافه نمود: با راه اندازی این مرکز، کارشناسان بهداشتی از ساعت 8 تا 24 آماده پاسخگویی به سوالات همکاران و شهروندان در مورد بیماری کرونا هستند. شماره تماس با این مرکز 37266556 است. شهروندان به وسیله موبایل نیز با شماره 08337266556 تماس بگیرند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه تا به امروز هیچ مورد مثبتی از ابتلا به بیماری کرونا در استان کرمانشاه مشاهده نشده، گفت: از شهروندان خواستاریم به توصیه های وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه توجه نمایند.

وی اعلام کرد: بیمارستان سوانح و سوختگی گلستان به طور کامل تخلیه شده و آماده خدمت به بیماران احتمالی مبتلا به ویروس کرونا است. 12 تخت ICU،50 تخت بستری، سه اتاق عمل، مستقل بودن از بیمارستان امام رضا (ع) و در دسترس بودن گروه های مختلف تخصصی پزشکی از جمله مزیت های این بیمارستان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مورد مثبتی از ابتلا به کرونا در کرمانشاه مشاهده نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورد مثبتی از ابتلا به کرونا در کرمانشاه مشاهده نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید