والورده: اصلا به استعفا فکر نمی کنم، باید از این شکست درس بگیریم

به گزارش وبلاگ دیور، ارنستو والورده با وجود شکست اصلا به از دست دادن شغلش نمی اندیشد.

والورده: اصلا به استعفا فکر نمی کنم، باید از این شکست درس بگیریم

به گزارش وبلاگ دیور، ارنستو والورده پس از شکست ناباورانه 3 - یک تیمش در خانه لوانته در هفته جاری رقابت های لالیگا به انتقاد از رویکرد تیم کاتالونیایی پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: از نظر من بازی را خوب کنترل نکردیم. این طور به نظر می رسید که می توان در هر لحظه گلی دید. در نیمه دوم بر بازی مسلط نبودیم اما چندان هم به خطر نیفتادیم. گل های حریف از کوچک ترین موقعیت ها به دست آمد و با 2 شوت، 2 گل از راه رسید. تلاش کردیم به بازی برگردیم اما گل سوم ضربه سنگینی به ما زد. گل دومی که مسی زد می توانست امید تازه ای به ما ببخشد اما مردود اعلام شد و تیم نتوانست جبران کند. در هر صورت باید این شکست را پذیرفت و قبول کرد کار زیادی در زمین انجام ندادیم.اصلا به استعفا و از دست دادن شغلم فکر نمی کنم. باید از این باخت درس بگیریم.

او در ادامه افزود: هدف ما زدن گل دوم بود اما نحوه بازی تیم طوری به نظر نمی رسید که ما را به این هدف برساند. بیشتر به نیمه دوم فکر می کنم که فاقد ساختار لازم بودیم. نتوانستیم بازی را در دست بگیریم. بازی پر فراز و نشیبی رقم خورد. عملکرد لوانته مرا شگفت زده نکرد چون قبلا هم احترام خاصی برای آنها قائل بودم. همواره انتظار بهترین فرم حریف را دارم. آن ها در نیمه دوم فوق العاده بودند. بازی را باختیم، با این حال نگرش و ذهنیت بازیکنان مثبت است.گاهی برنامه های رقیب جواب می دهد و شما باید بپذیرید. هیچ حرفی برای گفتن نداریم. در فوتبال هر اتفاقی ممکن خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "والورده: اصلا به استعفا فکر نمی کنم، باید از این شکست درس بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: اصلا به استعفا فکر نمی کنم، باید از این شکست درس بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید