غفور: دوست داریم حریف مرحله نهایی مان لهستان باشد

به گزارش وبلاگ دیور، خبرنگاران: پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان گفت: نباید ما هم تجربه ایتالیا را تکرار کنیم. آن ها پس از قطعیت صعودشان به مرحله نهایی به 4 نفر از مهره های اصلی خود استراحت دادند.

غفور: دوست داریم حریف مرحله نهایی مان لهستان باشد

به گزارش وبلاگ دیور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر غفور در خصوص شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان گفت: ما در ست اول آغاز خوبی داشتیم اما در ست های بعدی در حد انتظار کار نکردیم.

وی اضافه نمود: لهستان با سرویس های خوب خود دریافت تیم ما را دچار مشکل کرد. آنها به این برد و کسب 3 امتیاز احتیاج داشتند و به نوعی برای شان نتیجه این دیدار حکم مرگ و زندگی را داشت به همین خاطر هر چه داشتند برای برد اجرا کردند.

قطر پاسور تیم ملی والیبال کشورمان گفت: ما دوست داریم حریف مرحله نهایی مان لهستان باشد اما از طرفی نمی خواهیم با باخت وارد مرحله فینال شویم پس باید ببریم تا با روحیه بالا مرحله فینال را آغاز کنیم.

غفور گفت: نباید ما هم تجربه ایتالیا را تکرار کنیم. آن ها پس از قطعیت صعودشان به مرحله نهایی به 4 نفر از مهره های اصلی خود استراحت دادند. آنها در این هفته مقابل برزیل بازی بسیار بد و سطح پایینی را به نمایش گذاشتند. این باخت ها روی روحیه بازیکنان ایتالیایی تاثیر منفی خواهد گذاشت به همین خاطر ما نمی خواهیم مانند آن ها این تجربه تلخ را تکرار کنیم.

غفور که در انتها بازی به عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ایران معرفی گشت در خصوص عملکردش به عنوان بازیکن آغاز کننده و عدم حضور شهرام محمودی در ترکیب تیم شرح داد: امیدوارم شهرام زودتر بهبود پیدا کند و بتواند در بازی های مرحله نهایی تیم را همراهی کند. من در بازی امروز برای اولین بار در سال جاری به عنوان بازیکن فیکس بازی کردم و شرایطم در طول بازی رفته رفته بهتر شد.

وی گفت: لهستان همان تیمی بود که ما در تهران پیروز شدیم 2 بار آن ها را شکست دهیم آنها به همان شکل بازی های گذشته کار کردند ولی ما خوب ظاهر نشدیم و باختیم.

منبع: تسنیم

به "غفور: دوست داریم حریف مرحله نهایی مان لهستان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفور: دوست داریم حریف مرحله نهایی مان لهستان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید